پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

نتیجه خرید: با خرید یکی از پکیج های پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سیترانت، خیالتان از همه چیز راحت می شود! مطمئناً زمانهایی بوده که سایت خود را باز کرده اید و با خطایی عجیب و غریب یا با کندی سرعت سایت خود مواجه شده باشید و یا نیاز به تغییری در چیدمان یا کدنویسی سایت داشته باشید؛ زمانی هم بوده که با صفحه سفید معروف وردپرس (صفحه مرگ) یا مشکل امنیت و هک سایت روبرو شده باشید؛

این پکیج راه حل شماست…

هشدار: در صورتیکه ده دقیقه برای مطالعه این مقاله وقت نگذارید، هیچ چیزی را از دست نمی دهید؛ فقط از رقبایتان عقب می افتید!

دلیل این حرف رو همین جا می گوییم: چون رقبای شما هر لحظه دنبال توسعه فروشگاه اینترنتی خودشان هستند، از کجا می دانیم؟ از مراجعاتی که برای پشتیبانی به ما دارند.

مخاطبین پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی چه کسانی هستند؟

همه مدیران وبسایت‌هایی که محصول یا خدمتی را ارائه می‌کنند و در برخی مواقع با مشکلاتی عجیب مواجه میشن که نیاز به یک متخصص برای رفع آن دارند، ما متخصص در پشتیبانی فروشگاه های اینترنتی هستیم.

متخصص پشتیبانی سایت

این پکیج به شما چه چیزی ارائه می کند؟

با گذشت چند سال از فعالیت ما، به وفور با دوستانی مواجه شدم که در اداره سایت یا فروشگاهشان به مشکل خوردند، صبح که از خواب بیدار شدند ابتدا به سایتشان سر زدند، اما ای دل غافل! سایت لود نمیشه، یا ظاهر سایت بهم ریخته، یا با صفحه سفید مواجه شدند، یا سایت خطای ۵۰۰، خطای ۵۰۱، خطای ۵۰۲، و دیگر خطاها را می دهد.

مطمئناً تمام مدیران سایت ها با کدنویسی، سیستم مدیریت محتوا، طراحی سایت، هاستینگ و… آشنایی ندارند! و یا پشتیبانی برای سایت خود استخدام نکردند.

با این وجود به خوبی جای خالی یک پشتیبان فنی سایت حس می شود.

اما مجموعه اینترنتی سیترانت با تخصص خود آماده ارائه پشتیبانی به فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد که در ادامه با مفهوم پشتیبانی و خدمات پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سیترانت، بیشتر آشنا خواهید شد.

 

پشتیبانی فنی سایتمفهوم پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی (Technical Support) به مجموعه ای از خدمات گفته می شود که شرکت های فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف اعم از: رایانه، تلفن همراه، فروش، اینترنت، طراحان سایت، ارائه دهندگان هاستینگ و… به کاربران خود می دهند.

این خدمات به دو صورت نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می گردند؛ که بطور کلی پس از سفارش کاربر، خدمات پشتیبانی آغاز می شود.

طبق مقاله مندرج در دانشنامه آزاد ویکی پدیا درباره “پشتیبانی فنی“، بسیاری از شرکت ها خدمات پشتیبانی را برای محصولاتی که پیش تر به فروش رسانده اند، در نظر گرفته و این خدمات را به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه ارائه می دهند.

پشتیبانی فنی از طریق ایمیل، پشتیبانی آنلاین به وسیله نرم افزار، وبسایت، تیکتینگ، شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و… انجام می گیرد.

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها از پشتیبانی فنی برای رفع مشکلات درون سازمانی خود نیز بهره می گیرند و اینترنت منبع خوبی برای دریافت خدمات پشتیبانی شده است.

ضرورت پشتیبانی سایتچرا پشتیبانی؟

خب تا اینجای کار با مفهوم پشتیبانی آشنا شدیم و متوجه شدیم که هر کالا یا خدمتی نیاز به پشتیبانی فنی دارد، و تنها به خاطر همین موضوع مهم است که تمامی کسب و کارها اولویت کاری خود را بر پایه پشتیبانی محصول یا خدمت خود قرار داده اند.

متأسفانه در سالهای نه چندان دور کسب و کارها فقط محصول یا خدمت خود را به مشتریان می فروختند و دیگر به نیازهای پس از فروش آن اهمیتی نمی دادند.

البته هنوز هم تعداد بیشماری از کسب و کارها به صورت سنتی و عرف! عمل می کنند و فقط به فروش فکر می کنند و یا از گارانتی ها و خدمات پشتیبانی دروغین (فقط برای تبلیغات و جذب مشتری!) استفاده می کنند!

اما در سالهای اخیر برندهای معتبر جهانی و البته ایرانی به این مهم پی برده اند که نیاز مشتری فقط محصول و خدمت مورد نظر نیست؛ نیاز مشتری زمانی پدیدار می شود که می خواهد از محصول خود استفاده نماید. او نیاز به آموزش دارد، نیاز به تأمین مواد اولیه، قطعات و حتی تعمیر دارد و…

در این حالت، مشتری وقتی پشتیبانی خوبی نبیند مطمئن باشید کسب و کار شما به سمت شکست حرکت خواهد کرد چرا که هزینه جذب یک مشتری دیگر بسیار بسیار بیشتر از حفظ مشتری فعلی است.

× پس نیاز پشتیبانی را جدی بگیریم!

نگهداری از سایتمنظور از پشتیبانی و نگهداری سایت:

این روزها یکی از کسب و کارهای رایج، مهم و پولساز ایران و جهان مربوط به کسب و کارهای آنلاین است و یکی از شاخه های آن داشتن سایت و فروش محصول یا خدمت به کاربران اینترنت که اکنون عموم مردم جهان را در بر می گیرد، می باشد.

راه اندازی سایت و فروش محصول به تنهایی نمی تواند کاربران را راضی کند؛ چراکه در کنار سایت، ارائه درست خدمات اینترنتی به کاربر یکی از فاکتورهای بسیار مهم و حیاتی در جذب ترافیک و جذب مشتری می باشد.

اتفاقاتی از قبیل کندی سرعت سایت، ظاهر و چیدمان اشتباه و زشت سایت، کدنویسی های ضعیف، گنگ بودن مسیرهای سفارش محصول در سایت، خرابی موقت سایت، بالا نیامدن سایت، ارسال نشدن فاکتور خرید به ایمیل مشتری، مواجه شدم با صفحاتی غیر از صفحه ی مورد نظر مشتری، عدم موفقیت در اتصال به بانک یا برگشت از بانک، سفید شدن صفحات سایت، بهم ریختگی در فونت های سایت، باز نشدن تصاویر و ویدیوها در سایت و از این قبیل خطاها…

این ها تنها نمونه کمی از مواردی است که ممکن است برای یک سایت پیش بیاید، موارد مهم تر هک شدن سایت، قطع شدن سایت، فیلتر شدن سایت و… می باشد.

هیچ کدام از این خطاها و مشکلاتی سایتی قابل پیشبینی و غیر قابل انکار نیستند!

پس به عنوان یک وبمستر باید هر لحظه مراقب بروز چنین مواردی باشیم تا با صبر و حوصله به درستی سایت را تعمیر و نگهداری کرده تا مشتری از دست نرود.

موارد بالا به این خاطر عرض شد تا به اهمیت نگهداری سایت پی ببریم؛ با این اوصاف همه سایت ها به یک متخصص پشتیبانی نیاز دارد تا در صورت بروز چنین مشکلی بتواند راه حلی پیدا کرده و آن مورد را رفع کند.

توجه داشته باشید که فرقی بین سایت کوچک و سایت بزرگ ندارد، همانطور که در مناسبت های مختلف به علت ترافیک بالا مشکل لود نشدن سایت برای سایت های بزرگ اتفاق می افتد، این اتفاقات به دلایل مختلف دیگر می تواند برای سایت های کوچک پیش بیاید و اگر پشتیبانی در کنار تیم مدیریت سایت نباشد، باید هزینه های گزافی پرداخت شود.

چرا فقط پشتیبانی فروشگاه اینترنتی؟

سیترانت به دلیل تخصص ویژه خود در زمینه فروشگاه های اینترنتی، اینبار پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی را برای کاربران محترم سیترانت آماده کرده است که خیالشان از بابت نگهداری فروشگاه اینترنتی خود راحت باشد.

همچنین مجموعه اینترنتی سیترانت فعالیت خود را محدود به طراحی سایت و سئو نمی داند و برای کاربران خود و دیگر صاحبان فروشگاه اینترنتی، خدمات پس از راه اندازی سایت را ارائه می دهد که یکی از آنها پشتیبانی فروشگاه اینترنتی می باشد.

تیم پشتیبانی سیترانت آمادگی دارد تا پشتیبانی فروشگاه های اینترنتی را به صورت یک ماهه، شش ماهه و یکساله و به صورت اختصاصی در دست بگیرد و موارد لازم جهت ارتقا فنی فروشگاه اینترنتی را اجرا نماید.

با توجه به اینکه برخی از مدیران فروشگاه های اینترنتی خودشان قادر به انجام پشتیبانی، کدنویسی، رفع خطاها و … نیستند و یا زمان کافی برای رفع این موارد ندارند؛ می توانند به راحتی این کار را بر عهده ما گذاشته و خود به فروش و خدمات پس از فروششان رسیدگی نمایند.

خدمات ارائه شده در پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

در این پکیج با توجه به محدودیت زمان پکیج ها خدمات متفاوتی ارائه خواهد شد که به شرح ذیل می باشند:

 1. بروز رسانی هسته سایت، قالب و افزونه ها
 2. رفع ایرادات و خطاهای قالب و افزونه ها
 3. بررسی تداخل افزونه ها
 4. افزایش سرعت سایت
 5. مانیتورینگ امنیت
 6. پاکسازی سایت ویروسی
 7. بومی سازی افزونه های خارجی
 8. شمسی سازی تاریخ افزونه ها
 9. فارسی سازی قالب
 10. پشتیبانی تولید محتوا
 11. مشاوره و خرید افزونه و قالب های آماده
 12. بک آپ گیری هفتگی از قالب و هاست
 13. بررسی آپ تایم بودن سرور
 14. شخصی سازی فروشگاه
 15. طراحی گرافیک
 16. اصلاح چیدمان صفحات فروشگاه اینترنتی
 17. تنظیمات اصولی افزونه ها
 18. آنالیز فروشگاه با ابزارهای معتبری نظیر gtmetrix
 19. دریافت نماد و مجوزات لازم
 20. و…

نکات مهم در پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

نگهداری سایت در مورد تمدید هاست و دامنه نمی باشد و این امر بر عهده کارفرما می باشد مگر اینکه فروشگاه فوق توسط مجموعه اینترنتی سیترانت طراحی و پیاده سازی شده باشد.

در مواردی که کدنویسی فروشگاه ها به صورت بسیار ضعیف صورت گرفته باشد و دارای تداخل زیادی با افزونه ها باشد، هشدارهایی مبنی بر عملکرد آینده سایت و درخواست تعویض قالب به کارفرما ارسال می شود و تمام مسئولیت ها در آینده بر عهده کارفرما می باشد.

در زمان پاکسازی سایت ویروسی، بعد از دریافت مشخصات لازم از کارفرما – ایندکس دوباره صفحات ویروسی توسط مجری به شرکت گوگل ارسال می گردد.

در مواردی که کارفرما از قالب های نال شده و رایگان برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کند، عواقب آن بر عهده کارفرماست و مجری هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد و تذکر خود را مبنی بر مضر بودن استفاده از این قالب ها اعلام می دارد.

نکته ۴ در مورد افزونه های نال شده و رایگان نیز صدق می کند.

برای دریافت پشتیبانی سئو باید از پکیج پشتیبانی سئو سیترانت استفاده نمایید.

برای پشتیبانی نیاز به دسترسی “ادمین” به هاست و کنترل پنل سایت خواهیم داشت.

تمام درخواست ها فقط بر مبنای زمان مندرج در پکیج خریداری شده قابل پیگیری و انجام است.

مجموعه سیترانت تمام تلاشش را برای بهبود کارایی و افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما انجام خواهد داد، پس از این بابت خیالتان راحت!

شما می توانید قبل از خرید پکیج ها، به صورت حضوری در دفتر سیترانت حاضر شوید و قراردادی هم تنظیم نمایید.

حتماً نمونه کارهای پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ما را ببینید…

اگر خدمتی در خدمات ارائه شده پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سیترانت وجود ندارد و آن را مهم می دانید و یا به آن نیاز دارید، کافیست نام خدمت مورد نظر را در فرم زیر نوشته و برای ما ارسال نمایید تا تیم کارشناسی ما آن را بررسی کرده و با شما تماس بگیرند.

خدمات درخواستی پشتیبانی فروشگاه اینترنتی


لزوم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

اگر پشتیبان نداشته باشید چه می شود: جواب – هیچ! شما چیزی را از دست نخواهید داد، شما می توانید به جای خرید پکیج ها و داشتن یک پشتیبان، محصولات سایت خود را بفروشید و نگران خطاهایی که ممکن است برای سایت شما رخ دهند و یا ندهند نباشید، چرا که راه حل اکثر خطاها در سایت های مختلف آموزشی وجود دارد و می توانید نیاز خود را برطرف سازید.

اما داستان از اینجا شروع می شود که سایت شما دارای تداخل و خطاهای کوچک و بزرگی است که اصلا در ظاهر سایت نمایش داده نشده اند و بعد از مدتی سایت شما به کلی نابود می شود و از کار می افتد و یا سایت شما هک می شود و یا دچار ویروس می شود و یا از طرف گوگل به عنوان اسپم شناخته می شود؛ در این زمان باید هزینه گزافی پرداخت کنید تا سایت فروشگاهی شما به حالت اول برگردد؛ البته بماند که بسیاری از مشتریانتان را از دست خواهید داد.

هشدار= به هر شرکتی که ادعای پشتیبانی سایت را می کند، اعتماد نکنید: امروزه با داغ شدن بازار کسب و کار آنلاین اکثر افراد به مسئله پشتیبانی سایت روی آوردند که در بیشتر موارد جز سوء استفاده مالی ثمره ی دیگری ندارند.

برخی از سایت ها حتی با درج یک لوگو از برند یا سازمانی معتبر قصد فریب دارند که باید مراقب اینگونه افراد بود. البته در این بین سایت ها و افرادی وجود دارند که به صورت تخصصی و حرفه ای کار پشتیبان سایت را انجام می دهند.

با یک سرچ ساده می توانید آنها را در گوگل پیدا کنید و حتی از آموزش های متنی، صوتی و تصویری این سایت ها استفاده نمایید.

لطفاً در انتخاب پشتیبانِ خود دقت کنید.

مژدهمژده= مجموعه اینترنتی سیترانت با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در امر پشتیبانی فروشگاه اینترنتی به شما اطمینان خاطر می دهد که با خرید پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سیترانت، یک پشتیبان خوب و متخصص را در کنار خود حس خواهید کرد.

بعد از خرید پکیج چه اتفاقی می افتد؟

جایگاه شما بعد از خرید پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی از کاربر به مشتری تغییر خواهد یافت و بعد از خرید پکیج و فعال شدن آن، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را انجام داده و موارد لازم جهت دریافت دسترسی های سایت فروشگاهی شما را ارائه می دهند.

پس از دریافت دسترسی های لازم، فروشگاه شما آنالیز شده و گزارش اولیه نحوه شروع کار را به شما ارائه می دهند؛ این تماس ها ممکن است از راه های مختلفی انجام گیرد که در ادامه راه های پشتیبانی را معرفی خواهیم کرد.

در طول مدت پشتیبانی فروشگاه اینترنتی، کارشناسان سیترانت در کنار شما خواهند بود.

راه های پشتیبانی سایت:

اینفوگرافیک راه های پشتیبانی سایتراه های مختلفی را برای ارائه پشتیبانی و ارسال و دریافت درخواست های شما آماده کرده ایم که به شرح زیر می باشند:

 • سیستم تیکتینگ
 • تلگرام
 • تلفن
 • ایمیل
 • فرم تماس

خریداران این پکیج می توانند از راه های ذکر شده درخواست های هر روزه خود را (طبق زمان پکیج خریداری شده) به واحد پشتیبانی ارسال نمایند.

ضمانت سیترانتضمانت پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

این پکیج نیز دارای ضمانت اعتمادسازی کاربران سیترانت می باشد و خریداران عزیز می توانند بعد از ۷ روز کاری و در صورت نارضایتی از روند پشتیبانی، درخواست فسخ قرارداد پشتیبانی و برگشت کامل وجه پکیج خود را به مدیریت ارسال کنند تا بدون هیچ گونه سؤالی مبلغ واریزی به حسابشان عودت داده شود.


تعرفه پکیج پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

پکیج ماهانهپشتیبانی فروشگاه اینترنتی99 هزار تومان

بروز رسانی هسته سایت، قالب و افزونه ها

رفع ایرادات و خطاهای قالب و افزونه ها

افزایش سرعت سایت

مانیتورینگ امنیت

پاکسازی سایت ویروسی

بک آپ گیری هفتگی

بررسی آپ تایم بودن سرور

شخصی سازی فروشگاه

حداکثر زمان پاسخگویی حداکثر ۲ ساعت

مشاهده توضیحات کامل این پکیج

سفارش دهید

پکیج یکسالهپشتیبانی فروشگاه اینترنتی990 هزار تومان

بروز رسانی هسته سایت، قالب و افزونه ها

رفع ایرادات و خطاهای قالب و افزونه ها

افزایش سرعت سایت

مانیتورینگ امنیت

پاکسازی سایت ویروسی

فارسی سازی و شمسی سازی

بک آپ گیری هفتگی

بررسی آپ تایم بودن سرور

شخصی سازی فروشگاه

حداکثر زمان پاسخگویی حداکثر ۱ ساعت

مشاهده توضیحات کامل این پکیج

سفارش دهید

پکیج اختصاصیپشتیبانی فروشگاه اینترنتیمحاسبه می شود

مشاهده توضیحات کامل این پکیج

اطلاعات بیشتر