مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

پکیج مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

 

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از خدمات مهم و عالی مجموعه اینترنتی سیترانت “مشاوره” می باشد؛ مشاوره از مهمترین و واجب ترین بخش شروع یک فرآیند است، چه در زمینه های مختلف زندگی و سبک زندگی، کاری، آموزشی و حتی ایده های کوچک. مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از همین موارد مهم در کسب موفقیت فروشگاه های آنلاین است.

بحث ما در این سایت، داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق با فروشی فوق العاده و سودی سرشار و حلال می باشد، اما این مهم، حتماً نیاز به یک مشاور با تجریه دارد.

شما اگر در تدارک داشتن یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا حتی دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید و نیاز به تغییراتی در سایت فروشگاهی خود دارید، مجموعه سیترانت در کنار شماست و به شما مشاوره می دهد.

هدف صد در صدی ما در خدمات مشاوره ای، کمک به شما و تلاش برای رسیدن به خط مطلوب برای داشتن کسب و کاری عالی است.


مشاوره چیست؟

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

 

مشاوره در فرهنگ لغت فارسی به معنی “با هم مشورت کردن” ، رایزنی، و کنکاش کردن است. و در زبان انگلیسی با کلمه “consultation” بیان می گردد.

مشاور نیز به معنی مشورت کننده، رایزن، مستشار و… می باشد.

در کل، مشاوره کردن به معنی پیدا کردن راهی درست برای انجام درست کاری می باشد؛ به جمله ی قبل دقت کردید؟ پیدا کردن راهی درست برای انجام درست کاری!

شما راهی درست را در پیش گرفته اید؛ اما اگر در ادامه این راه بی گدار به آب بزنید! کار شما تمام است.

این راه می تواند زندگی و ازدواج شما باشد، انتخاب رشته تحصیلی باشد، انتخاب شغل باشد، و یا شروع یک کسب و کار و حتی فروش یک محصول باشد!!!

شما باید برای ادامه این فرایند، بهترین راه را انتخاب کنید.


چرا به مشاور نیاز داریم؟

نیاز به مشاور در فروشگاه اینترنتی

همه ی ما نیاز به یک مشاور داریم تا سؤالاتی که در ذهن خود داریم از او بپرسیم و در آخر بهترین کار را انجام دهیم.

شما به خودی خود می توانید کسب و کاری که انتخاب کردید را اداره کنید اما نمی توانید بهترین کارها را برای توسعه آن انجام دهید، چرا که هر اشتباهی ممکنه ضرر مالی زیادی به شما بزند.

پس باید قبل از هر اقدامی اول مشورت کرد!

خدمات ما به طور تخصصی در زمینه فروشگاه های اینترنتی می باشد، و سیترانت این تصمیم را گرفت که مشتریان خود را در هر حالتی تنها نگذارد و هر لحظه که نیاز است در کنار آنها باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از شروع طراحی سایت فروشگاهی خود ابتدا از کارشناسان مجرب سیترانت مشاوره بگیرید تا درست ترین کار را انجام دهید و بهترین فروشگاه اینترنتی را داشته باشید و در انتها یکی از پکیج های مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی را انتخاب نمایید.


چه کسانی مشاوره می گیرند؟

چه کسانی باید مشاوره بگیرند؟

در طول سالها فعالیت در زمینه طراحی سایت، با افراد و شرکت های مختلفی روبرو بودم که برای طراحی سایت خود به ما مراجعه می کردند، تا اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد!

اما مشکل اصلی زمانی شروع می شد که برخی از افراد ایده هایی نسنجیده در ذهن خود داشتند، مثلاً باید فروشگاه من کاملاً شبیه فلان فروشگاه بزرگ اینترنتی باشد، در صورتیکه محصولات آنها هیچ ارتباطی به ظاهر فروشگاهی مورد نظرشان نداشت.

و یا افرادی محصولاتی داشتند که بهترین کار این بود: که صفحه اول آنها پر از محصولات باشد، اما آنها می خواستند محصولات کمی در صفحه اول قرار دهند.

تمام اینها بر می گردد به تجربه کاری طراحان سایت، که باید در زمان طراحی این موارد را رعایت کنند و در نظر بگیرند. که ما این موارد را در پکیج های مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی خود گنجانده ایم.


مشاوره یعنی آموزش

مشاوره یعنی آموزش

در کشور ما، متأسفانه اقبال به گرفتن مشاوره بسیار کم بود اما در سالهای اخیر با ظهور استارت آپ های قوی و موفق خوشبختانه اقبال افراد به گرفتن مشاوره بسیار بهتر شده است اما هنوز هم نیاز به فرهنگ سازی جامعه دارد.

تا چند سال قبل، به مشاوره به عنوان یک شغل و یک تخصص نگاه نمی شد! اما در حال حاضر باید بدانیم که “مشاوره” یک تخصص مهم و بسیار تأثیرگذار در زندگی و کسب و کارها می باشد.

نشانه می خواهید: اول در گوگل سرچ کنید –مشاور بازاریابی یا –مشاور کسب و کار – یا مشاور…

سپس افراد مختلف را می بینید که اکثراً اسم و رسم دار هستند، لطفاً اشخاص، برندها و شرکت هایی که از آن مشاور مشاوره گرفتند را پیدا کنید و نتیجه فعالیت های آنان را مقایسه کنید؛ به نتیجه می رسید حتماً!!!

با این تفاسیر، مشورت گرفتن در شروع کسب و کار از مهمترین علل موفقیت در کار است که بزرگترین برندها هم با سابقه طولانی فعالیتشان، از آن استفاده می کنند.

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» دلیلش هم واضح است: آموزش!«««««««««««««««««««««««««««««««

 

سازمان ها وقتی مشاوره می گیرند در اصل در حال یادگیری موضوعی مرتبط به آنها برای بدست آوردن موفقیت بیشتر هستند، آنها آموزش می بینند تا از رقبایشان یک سر و گردن بالاتر باشند.

شما هم برای آموزش دیدن خرج می کنید؟

 

::: مطالعه کنید: هنر جنگاوری در دنیای بازاریابی


آیا به مشاوره طراحی فروشگاه نیاز دارم؟

نیاز به مشاور

جواب ما بله است! چرا که به این اعتقاد داریم که اگر قبل از شروع فعالیت سایتتان و حتی قبل از شروع طراحی فروشگاهتان از اول تا آخر عاقبت فروشگاه خود را بدانید، بهتر تصمیم می گیرید.

پس شما هم مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به مشاوره برای طراحی فروشگاه خود دارید.


چگونه مشاوری با تجربه و مفید انتخاب کنم؟

پیدا کردن مشاور با تجریه کار چندان سختی نیست، برای نمونه در متن بالا نحوه سرچ و پیدا کردن مشاور با تجربه را به شما گفتیم، فقط باید هواستان به این موضوع جمع باشد که از مشاوران با تجریه و با رزومه ی مناسب استفاده نمایید.

برای یافتن چنین مشاوری هم به قسمت مشتریان مشاور مورد نظر مراجعه کنید و اثربخشی مشاوره وی را به سازمان مربوطه بررسی نمایید.

در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی نیز به شما این اطمینان را می دهیم که سیترانت بهترین مشاور شما خواهد بود چرا که تخصص آن فقط کار بر روی فروشگاه های آنلاین است.


دروغ هایی که طراحان سایت به شما می گویند!!!

دروغ طراحان سایت

بسیاری از طراحان سایت به دلیل افزایش دایره مشتریان خود و دریافت دستمزدهای بیشتر و ارائه سریع تر پروژه های خود، نیازی به دادن مشاوره در مورد چگونگی طراحی و کدنویسی و حتی چگونگی مدیریت و پشتیبانی سایت به مشتریان خود نمی دهند.

و به دروغ حرف هایی می زنند مبنی بر موفقیت تمام فروشگاه های اینترنتی! مبنی بر آسان بودن مدیریت یک فروشگاه، مبنی بر فروش بسیار زیاد فروشگاه اینترنتی و دروغ هایی شاخ دار! که کارفرمای ساده! باور می کند که زمانیکه محصول اول را وارد سایت خود کند فروش وی شروع می شود.

به شخصه در این سالها با چنین افرادی (از هر دو طرف: طراح سایت و صاحب کالا یا خدمت) مواجه بودم که خروجی آن دریافت ناقص مبلغ پروژه، دعوای لفظی، و در مواقعی هم که مبلغ پروژه به طور کامل پرداخت می شد، دیگر خبری از طراح سایت برای پشتیبانی نبود! و فرد به امید اینکه از همان ماه فروش خود را آغاز می کند، به خود امید می دهد اما زهی خیال باطل! که فروشگاهی که می توانست پر فروش باشد برای مدتی در سطح اینترنت و در بین وبسایت ها می ماند و فروشی انجام نمی گرفت و کارفرما هم دیگر حوصله اداره آن را نداشت!

پس مراقب این دروغ ها باشید و با برنامه وارد این مقوله کاری شوید.


هشدار: اگر مشاوره نداشته باشید چه می شود؟

هشدار در مشاوره

جواب: هیچ!

بله هیچ اتفاقی نمی افتد. مشاوره فقط یک آپشن عالی برای بهتر و زودتر موفق شدن است.

شما قبل از شروع کار طراحی مشاوره می گیرید و با تمام جوانب کار آشنا می شوید، با نحوه فعالیت سایت و زیر ساخت های سایت خود آشنا می شوید. با نحوه فروش محصول یا خدمت، نحوه انتخاب توسط مشتری، نحوه ارسال و نحوه حمل و نقل آن آشنا می شوید.

دیگر بعد از تکمیل طراحی سردرگم نیستید و می دانید از فروشگاه اینترنتی خود چه می خواهید و قسمت های مختلف فروشگاه شما به چه محصولی یا خدمتی نیاز دارد؟!

اما اگر شما هم در فکر طراحی یک فروشگاه اینترنتی هستید، به شما هشدار می دهم که در صورتیکه از دنیای مجازی و آنلاین فاصله بگیرید و به هنوز به فروش سنتی خود پایبند باشید، هیج موقع نمی توانید با رقبای خودتان که در عرصه دیجیتال مارکتینگ و دنیای تجارت الکترونیک هم وارد شده اند، رقابت کنید!

آنها راه خود را در در پیش گرفتند، شما در این راه چه تصمیمی دارید؟


شما موفق می شوید…

با مشاوره موفق خواهید شد

اگر تصمیم خود را گرفته اید، پس بسم الله! اولین قدم مشاوره گرفتن است. قبل از اینکه مشاور خود را انتخاب کنید، بررسی کنید و از آمار خرید و فروش های اینترنتی اطلاع پیدا کنید.

::: مطالعه کنید: آمار خرید و فروش های اینترنتی

به شما این اطمینان را می دهیم که در بهترین مکان ممکن برای گرفتن مشاوره و شروع کسب و کار خود هستید؛ سیترانت متخصص این کار است.

سیترانت در پکیج مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی با شما گفت و گو می کند و بهترین استراتژی را به شما می دهد تا کسب و کاری موفق را در اینترنت شروع کنید.


تا چه زمانی به مشاوره نیاز دارم؟

اینفوگرافیک پکیج های مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

زمان مشاوره کاملاً سلیقه ایست! در این سالها با افراد مختلفی روبرو بودم، تعدادی مشاوره ابتدایی برای روزهای شروع فعالیت خود می خواستند، برخی نیاز به مشاوره در ادامه فعالیت سایت خود داشته اند و برخی نیز برای کل فعالیت خود نیاز به مشاور داشته اند که در زمان های مختلف در زمینه های مختلف کاری از وی مشورت بگیرند.

با توجه به این موضوع مجموعه سیترانت، پکیج های مختلفی را برای افراد تهیه کرده است که شامل:

  • پکیج یکماهه
  • پکیج سه ماهه
  • پکیج شش ماهه
  • پکیج یکساله

می باشد.


شما به عنوان متخصص و مشاور فروشگاه های اینترنتی چه پکیجی را پیشنهاد می دهید؟

»»» این موضوع کاملاً به سلیقه و نحوه تفکر و استراتژی شما بستگی داره «««

  • شما چقدر به کسب و کار خود اهمیت می دهید؟
  • شما چقدر نیاز دارید که یک فرد متخصص در کنار شما باشد؟
  • شما حتی در یکسال چقدر می توانید وقت صرف کنید تا با تمام جنبه های یک فروشگاه اینترنتی و نحوه اداره آن آشنا شوید و به آن تسلط پیدا کنید؟

تمام این موارد را مدنظر داشته باشید و پکیج مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

سیترانت این تضمین را به شما می دهد که فرق پکیج ها فقط در زمان آنهاست و در مدتی که پکیج فعال است، شما از مشورتی صد در صدی برخوردار می شوید و سیترانت از هیچ چیزی مضایقه نخواهد کرد.


مشاور و مسئول اصلی این پکیج ها کیست؟

مهندس صادق افشاری بنیانگذار سیترانت و متخصص در طراحی و سئو فروشگاه های اینترنتی مسئول اصلی این پکیج می باشد. فارغ التحصیل رشته مهندسی مدیریت پروژه و دارای سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت های مختلف و بهینه سازی سایت ها، مدرس و مشاور طراحی و سئو فروشگاه های آنلاین. از دیگر فعالیت های مهندس صادق افشاری می توان به فعالیت در زمینه هک و امنیت شبکه های اجتماعی و سایت ها، طراحی قالب های فروشگاهی و کمک به توسعه کسب و کار های آنلاین اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر بر روی ادامه مطلب کلی کنید >>> ادامه مطلب را اینجا بخوانید


ضمانت سیترانت

گارانتی پکیج مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

 

مجموعه اینترنتی سیترانت مانند تمام خدماتی که ارائه می کند، همواره پشتیبان محصولات خود می باشد و از آنها اطمینان کامل دارد، به همین دلیل و برای ایجاد اعتماد در مشتریان خود و رفع تمام نگرانیهای مشتریان، گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت نارضایتی و بدون هیچ گونه سؤالی را در این پکیج نیز قرار داده است تا شما کارآفرین عزیز بتوانید با خیال راحت از خدمات تخصصی ما بهره گرفته و استفاده نمایید.

 

 

 

 

 


 تعرفه مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

در ادامه این مبحث ۴ پکیج مشاور طراحی فروشگاه اینترنتی را به شما معرفی می کنیم که با توجه به نیاز خود می توانید یک از این پکیج ها را انتخاب کرده، بر روی “سفارش دهید” کلیک کنید، و در صفحه تسویه حساب مبلغ آن را پرداخت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

در ضمن شما می توانید از قسمت “عقد قرارداد” قرارداد مشاوره را تکمیل نمایید تا در آرشیو خود داشته باشید.


پیشنهاد ویژه

 

تخفیف ویژه

 

مژده اینکه شما می توانید تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۶ از تخفیف ویژه سیترانت برای تمام پکیج ها بهره‌مند شوید.

کد تخفیف ۳۰ درصدی : Newstore30

 

 

 

 

 

 


پکیج یکماههمشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی149 هزار تومان

مشاوره طراحی فروشگاه

به مدت یک ماه

پاسخگویی در ساعات اداری

پاسخگویی همه روزه به جز روزهای تعطیل

مشاوره سئو و تولید محتوا ارائه نمی گردد

پشتیبانی فنی ارائه نمی گردد.

مشاوره تلفنی یا حضوری در دفتر سیترانت

برای مشاهده اطلاعات کامل این پکیج روی همین لینک کلیک کنید.

قیمت با تخفیف ویژه تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ : ۱۰۴۳۰۰ تومان

سفارش دهید

پکیج شش ماههمشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی889 هزار تومان

مشاوره طراحی فروشگاه

به مدت شش ماه

پاسخگویی در ساعات اداری

پاسخگویی همه روزه حتی در روزهای تعطیل

مشاوره سئو و تولید محتوا تا حدودی ارائه می گردد

پشتیبانی فنی به صورت مشاوره ای ارائه می گردد.

مشاوره تلفنی یا حضوری در دفتر سیترانت و یا دفتر کاری شما

برای مشاهده اطلاعات کامل این پکیج روی همین لینک کلیک کنید.

قیمت با تخفیف ویژه تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ : ۶۱۹۳۰۰ تومان

سفارش دهید

پکیج یکسالهمشاوره طراحی فروشگاه اینترنتییک میلیون و ۶۹۹ هزار تومان

مشاوره طراحی فروشگاه

به مدت یکسال

پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل

مشاوره سئو و تولید محتوا تا حدودی ارائه می گردد

پشتیبانی فنی به صورت مشاوره ای ارائه می گردد.

مشاوره تلفنی یا حضوری در دفتر سیترانت یا دفتر کار شما

برای مشاهده اطلاعات کامل این پکیج روی همین لینک کلیک کنید.

قیمت با تخفیف ویژه تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ : ۱/۱۸۹/۳۰۰ تومان

سفارش دهید