درباره ما

درباره ما - سیترانت

درود بر شما دوست عزیز که در پی آشنایی بیشتر با مجموعه سیترانت هستید.

درباره صاحب امتیاز:

من مهندس صادق افشاری هستم بنیانگذار و مدیر مجموعه سیترانت هستم. فارغ التحصیل مهندسی مدیریت پروژه که از سال ۱۳۹۴ به طور حرفه ای وارد دنیای طراحی سایت شده و با توجه به محبوبیت و کیفیت سیستم مدیریت محتوا وردپرس، کار طراحی سایت را با تأسیس هلدینگ اینترنتی آی پلاس شروع کردم. در هلدینگ آی پلاس خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت، طراحی گرافیک، انجام خدمات اینستاگرام از قبیل بازگردانی پیج های هک شده و غیرفعال شده و فروش پیج های اینستاگرامی، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر، لپ تاپ و موبایل، فروش محصولات دیچیتال و… ارائه می دادم.

در شهریور ماه ۱۳۹۶ با شروع فعالیت های سئو و اضافه شدن این خدمت به سایر خدمات، تصمیم بر آن شد که تیم اینترنتی سیترانت را تأسیس کنم.


درباره سیترانت:

در زمانی که فروشگاه های اینترنتی یکی پس از دیگری شروع به فعالیت می کند، نقص هایی نیز در این بین دیده می شود؛ اعم از نداشتن تعهد برای مدیریت فروشگاه، طراحی بی کیفیت برخی از فروشگاه ها، نداشتن دانش لازم برای اداره فروشگاه، ندانستن راه های رفع خطاهای احتمالی فروشگاه اینترنتی و در کل نیازهای بسیار مهم صاحبان فروشگاه ها و همچنین نیاز به ورود بیشتر و حرفه ای تر صاحبان کالا یا خدمات به این عرصه، وجود یک مجموعه متخصص در زمینه فروشگاه اینترنتی را بیش از پیش نمایان می کند.

با توجه به موارد فوق، بر آن شدیم تا مجموعه ای تخصصی برای فروشگاه های اینترنتی راه اندازی کنیم تا هم صاحبان کالا بتوانند به صورت حرفه ای وارد دنیای دیجیتال شوند و هم مدیران فروشگاه های اینترنتی از یک پشتیبان قوی برای رفع مشکلاتشان بهره مند گردند.

در شهریور ماه ۱۳۹۶ بعد از برنامه ریزی های فراوان کار تأسیس تیم اینترنتی سیترانت به سر انجام رسید و در آذر ماه ۱۳۹۶ این مجموعه فعالیت خود را به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه به طور اختصاصی، طراحی و سئو فروشگاه های اینترنتی را سرلوحه کار خود قرار داد و ارائه خدمات به فروشگاه های اینترنتی را تنها فعالیت خود اعلام می کند.

ما به افرادی که می خواهند به صورت تستی و آزمایشی، فروشگاهی را راه اندازی کنند؛ خدمتی ارائه نمی کنیم – شما باید با فروشگاه اینترنتی خود موفق تر شوید.


 

همکاران ما

فروشگاه اینترنتی دوپازا
گروه آموزشی فایل سبز
هلدینگ اینترنتی آی پلاس
مدیرسایت

خدمات ما

icon-store

صفر تا صد کسب و کار سنتی شما را به کسب و کار آنلاین تبدیل می کنیم

seo-grey

ما فروشگاه شما را به صفحه اول گوگل منتقل می کنیم

null

با خرید پکیج های پشتیبانی ما، نگهداری فروشگاه خود را به ما بسپارید

icon-content

محتوا، پادشاه سئو می باشد، باید به آن بها دهید.

icon-consultation

در هر زمان ما در کنار شما هستیم و به شما مشاوره کامل می دهیم

icon-packages
برای فروشگاه اینترنتی شما پکیج های متنوع و اقتصادی آماده کرده‌ایم

 

نظرات مشتریان راضی

بزودی

بزودی